četvrtak, kolovoz 13., 2020.

1650 župa u bazi

Ministranti


 

RASPORED MINISTRIRANJA - PO GRUPAMA - JESEN 2011. 

GRUPA  A.:   JURE SARJANOVIĆ, Simon Gurdulić, Antonio Podrug

                          Hrvoje Belić, Stjepan Visković,Ivan Visković

 

GRUPA  B.:  JOSIP ČURIN, Juraj Zaninović, Ivan Obradović

             Stjepan Franičević, Vinko Lazaneo , Luka Zagorac

GRUPA  C.:   ANTONIO MILATIĆ, IvanBunčuga, Luka Grgičević.

                          Toni Zenčić, Ivan Ostojić, Benjamin Peronja

 

                   VELIKIM SLOVIMA napisan je KAPETAN grupe, a bold/kosim  zamjenik.

                                                                             

ZA NEDJELJE I BLAGDANE :       

NEDJELJA – BLAGD. – DAT.

UJUTRO

NAVEČER

UTORAK 1.11. – SVI SVETI 

C

A i B

NEDJELJA 6.11.:   32. KROZ GODINU

C

A

NEDJELJA 13.11.:33. KROZ GODINU  

 B

C

subota  19. 11.:  OTVARANJE U GOZ  

 

A

NEDJELJA  20. 11.: KRIST KRALJ      

B

C

Pon. 21.11.: GOSPA OD ZDRAVLJA

A

B

KROZ OSMINU: tko i kada može…

 

 

NEDJ. 27.11.:   1. DOŠAŠĆA

C

A

NEDJ.  4. 12.:   2. DOŠAŠĆA

B

C

NEDJ. 11.12.:   3. DOŠAŠĆA

A

B

NEDJ. 18.12.:   4. DOŠAŠĆA

 C

A

 

 

 

 

GRUPA  A.:  STIPE BOŽIKOVIĆ, Antonio Tabula, , Nikola Zenčić

                         Antonio Milatić, Luka Grgičević. Toni Zenčić, Ivan Bunčuga

 

GRUPA  B.:  JOSIP ZAGORAC, Josip Ćurin,  Ivan Obradović

             Stjepan Franičević, Vinko Lazaneo , Luka Zagorac

 

GRUPA C.:    JURE SARJANOVIĆ, Simon Gurdulić, Antonio Podrug

                          Ivan Ostojić Hrvoje Belić, Tonči Grgičević, , Stjepan Visković,

 

                   VELIKIM SLOVIMA napisan je KAPETAN grupe, a bold/kosim  zamjenik.

                                                                             

ZA NEDJELJE I BLAGDANE :       

NEDJELJA - BLAGDAN - DATUM

UJUTRO

NAVEČER

NEDJELJA  24.10.:  30. K. G.  

B

C

NEDJELJA  31.10.:   31. K. G.

A

B

SVI SVETI   (ponedjeljak 1.11.)

C

AB

DUŠNI DAN - utorak 2.11.

 C

koji mogu

NEDJELJA 7.11..:   32. K. G.

A

B

NEDJELJA 14.11..:   33. K. G.

C

A

NEDJ. 21.11..:   KRIST KRALJ

B

C

NEDJELJA 28.11.:   1. DOŠAŠĆA

A

B

NEDJELJA  5.12.:   2. DOŠAŠĆA

C

A

NEDJELJA  12.12:   3. DOŠAŠĆA

B

C

NEDJELJA  19.12:   4. DOŠAŠĆA

A

B

Subota - 25.12: BOŽIĆ

u noći: C i A

ujutro B i C

 

A

NEDJELJA 26.12. - SV. OBITELJ

B

C

SubotA . 1.1.2011. -NOVA GODINA

A

B

NEDJELJA 2.1. - 2. PO BOŽIĆU

C

A

Četvrtak 6.1: BOGOJAVLJENJE

B

C

NEDJ. 9.1. - KRŠTENJE GOSP.

A

B

NEDJELJA - 16. 1. -2. K. G.

C

A

NEDJELJA - 23. 1. -3. K. G.

B

C

NEDJELJA - 30. 1. -4. K. G.

A

B

NEDJELJA - 6. 2. -5. K. G.

C

A

           

Župa Uznesenja Marijina,  21465 Jelsa   Tel/fax: 761-839. 

Don Stanko Jerčić -  M-tel. 091/8956751;  098/9121755 

                                                       stanko.jercic@st.t-com.hr;     Internet:  www.mojazupa.com

 

 


b